Дровокол KMR-12E

Дровокол KMR-12Е механічний призначений для колки дров будь-яких порід дерева і будь-якої вологості діаметром до 500 мм і довжиною до 640 мм.

Призначення
лісове

Опис

Дроворуб працює за принципом дії штовхача, який приводиться в дію зубчастою рейкою. При роботі дровокол здатний розвивати зусилля до 12 т, що дозволяє справлятися з будь-якими породами дерева. Швидкість ходу рейки дровокола становить всього 1,5 секунди що набагато вище ніж швидкість роботи гідравлічних дроворубів.

  1. Привід: електродвигун 220/380 В
  2. Потужність: 2,2 кВт
  3. Продуктивність: до 30 м³
  4. Діаметр поліна: до 50 см
  5. Довжина поліна: до 64 см
  6. Гарантійний термін 3 роки

За рахунок таких характеристик продуктивність дровокола лежить в межах від 15 до 30 м3 в зміну. Продуктивність безпосередньо залежить від якості підготовки сировини і кількості персоналу задіяного в роботі.

Дроворуб KMR-12Е оснащений електричним двигуном потужністю 2,2 кВт який підключається до мережі через магнітний пускач з тепловим реле, яке спрацьовує при надмірних навантаженнях. Працює двигун дровокола від мережі 220 В або 380 В. Для забезпечення додаткового ступеня захисту дровокола на валу елктродвигуна встановлена фрикційна муфта

Основним робочим елементом дровокола є ніж безпосередньо через якого проходить процес колки. Ніж дровокола виконаний з високоякісної сталі яка в обов’язковому порядку проходить процес термообробки на нашому підприємстві за допомогою сучасної установки ТВЧ.

Фото і відео
Технічні характеристики
Дровокол KMR-12E
Порівняти з іншими моделями

ьтим

Параметр

Показник

Одиниці вимірювання

Габаритні розміри і масові характеристики

Довжина

220

см

Ширина

120

см

Висота

120

см

Вага

250

кг

Основні робочі характеристики

Макс. Продуктивність

30

м3/хв

Макс. довжина поліна

64

см

Макс. Діаметр поліна

50

см

Швидкість ходу рейки

1,5

с

Зусилля розколювання

12

т

Характеристики двигуна

Потужність двигуна

2,2

кВт

Макс. Оберти на валу двигуна

3000

об/хв

Напруга живлення

220/380

В

Гарантія

Гарантійний термін

3 роки

 

Особливості

Дровокол KMR-12Е кріпиться до жорсткої рами з двутавра і профільної труби. На рамі є два колеса для зручності переміщення дровокола по території. Стіл дровокола має спеціальні ребра жорсткості які дозволяють витримувати великі поліна.

Ми проводимо контроль якості на всіх етапах нашого виробництва. Обов’язково шліфуються всі посадочні поверхні. Постійно контролюється якість зварних швів. Перед тим, як провести фарбування, ми робимо зачистку всіх конструкцій. Всі елементи покриваються порошковою фарбою, що надзвичайно подовжує термін служби конструкцій. Надійний корпус забезпечує довговічність та стабільність пристроїв.

Завантажити